O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

• Sme firma sídliaca na severovýchode Slovenska v Starej Ľubovni. Zakladateľom tejto firmy je pani Magdaléna Kedová v roku 1991, ktorá svedomito pristupovala k rozvoju tejto firmy. V roku 2005 sa firma transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. V dnešnej podobe zamestnáva 30 zamestnancov a predstavuje stabilnú firmu so skúsenosťami a štandardnými technologickými procesmi v rámci výroby odevov.
• Firma sa zaoberá hlavne výrobou dámskej konfekcie z rôznych materiálov.
• Vzájomnú spoluprácu sme budovali s rôznymi tuzemskými (Andrea Martiny)ale aj zahraničnými značkami (Lucky Lady Confection GmbH, Stehmann Mode, S. Oliver, France Rivoire, Georges Rech, Quelle, OSKA ...), ktorí môžu potvrdiť spokojnosť s našou spoluprácou a kladne zhodnotiť kvalitu našej produkcie.
• Na produkciu používame rôzne typy strojov. Väčšinou sú to jednoihlovky značky JUKI s odstrihom, dvojihlovka JUKI, overlovka JUKI, dierkovačka JUKI (prádlová), gombíkovačka značky JUKI, obnitkovačky JUKI,Lisy a žehliaca technika zn. Sussman( s ohrevom a náfukom na konečnom žehlení.)
Samozrejme, dielňa má vlastnú striháreň s pásovou a ručnou pílou.
Firma ročne vyprodukuje 50 000 kusov výrobkov dámskej konfekcie.
ODBYT VÝROBKOV
Odbyt výrobkov je orientovaný prevažne na trhy strednej a západnej Európy (Nemecko, Anglicko), ale aj na slovenský trh. Vysokú kvalitu výrobkov zaručuje dlhoročná tradícia firmy, zručnosť jej pracovníkov a technické a technologické vybavenie výrobných procesov.
Základnou filozofiou je uspokojenie zákazníka prostredníctvom dodržania termínov a vysokej kvality šitia.

Taktiež ponúkame sprostredkovanie výroby na Slovensku a kompletný servis ( v anglickom jazyku za výhodných finančných podmienok). Kapacita je do 25 000 ks mesačne.V prípade záujmu je možnosť rozšírenia kapacít. Tím našich ľudí je Vám plne k dispozícii. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Build a site with Mobirise